دانلود گزارش کارورزی دو، شامل چهار نمونه حل مسئله یا کنش پژوهی یا طراحی یادگیریبا عرض سلام خدمت دانشجو معلمان گرامی

 

در این پست گزارش کارورزی 2 که شامل چهار نمونه حل مسئله یا کنش پژوهی یا طراحی یادگیری که در پایه ها ی مختلف ابتدایی انجام شده و به تدوین رسیده است را به صورت ورد و قابل ویرایش خدمت شما عزیزان ارائه می دهیم

گزارش حاضر شامل چهار کنش پژوهی یا مشکل زیر می باشد:

رفع مشکل خواندن دانش آموز ........

حل مشکل جدول ضرب دانش آموز ........

بهبود اختلالات رفتاری دانش آموز ..........

حل مشکل املای دانش آموز ...........

 

 

نکات قابل توجه قبل از خرید:

 

نکته1: فایل خرید شده فقط برای خریدار حلال می باشد و هر گونه کپی برداری و استفاده از آن به هر نحوی شرعا حرام می باشد.

نکته 2: در صورت بروز هر گونه مشکل در روند خرید و دانلود فایل مشکل خود را از طریق ایمیل:(....) به اشتراک بگذارید تا راهنمایی لازم را خدمت شما دوستان ارائه دهیم.

نکته 3 : فایل فروخته شده پس گرفته میشود.

هدف اصلی فروشگاه معلم رضایت مشتری و حلال بودن پول کسب شده از فروش فایل میاشد. بنابراین درصورتیکه از فایل مورد نظر خریداری شده رضایت نداشتید، میتوانید با ایمیل[email protected] تماس حاصل کنید و با ارائه شماره کارت یا شماره حساب ، مبلغ پرداختی به شما پس گردانده شود. لازم به یادآوری است درصورتی که مبلغ پس داده شد، استفاده از آن فایل خریداری شده به هر نحوی حتی در صورتی که از آن الگو گرفته شود، شرعا حرام است

 

آموزش خرید :

 

1- فایل مورد نظر را با مشاهده توضیحات و تصویر و اطلاعات ارائه شده انتخاب نمائید

2- آدرس ایمیل خود را وارد نمائید

3- دکمه پرداخت را کلیک نمائید

در این مرحله شما به سایت بانک هدایت می شوید که توسط تمامی کارت های بانکی می توانید مبلغ هزینه دانلود فایل را پرداخت نمائید توجه: در صفحه بانک پس از مشاهده پرداخت موفق صفحه بانک را نبندید چند لحظه صبر کنید تا بصورت خودکار به فروشگاه هدایت شوید و پرداخت شما تائید گردد درصورتیکه پس از پرداخت موفق مرورگر شما پیغامی را نمایش داد روی دکمهcontinue کلیک کنید تا فرایند خرید کامل شود ، دقت کنید درصورتیکه پس از پرداخت موفق در صفحه بانک به فروشگاه هدایت نشوید خرید شما ناقص می ماند و مبلغ پرداختی به حساب شما بصورت خودکار بازگشت داده خواهد شد.

4- پس از پرداخت موفق به سایت هدایت می شوید و لینک دانلود اختصاصی را دریافت می کنید لینک دانلود به محض پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد. دقت کنید برای خرید اینترنتی شما اطلاعات کارت بانکی خود را در سایت رسمی و معتبر بانک وارد می کنید و حتما نیاز به رمز دوم کارت بانکی دارید که با مراجعه به خود پرداز می توانید این رمز را مشخص کنید برای راهنمایی در خصوص خرید اینترنتی می توانید از شعبه بانک راهنمایی لازم را دریافت نمائید.


خرید و دانلود دانلود گزارش کارورزی دو، شامل چهار نمونه حل مسئله یا کنش پژوهی یا طراحی یادگیری

افزایش فالوور اینستاگرام