طرح جامع شهر قزوین با فرمت WORDدر این بخش مطالعات کامل طرح جامع (طرح توسعه و عمران ) شهر قزوین که توسط مهندسین مشاور شهر و برنامه تهیه و تدوین شده است را با فرمت WORD -قابل ویرایش (آماده پرینت )در 342 صفحه برای شما عزیزان آماده دانلود کرده ایم، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمائید.

 

استان قزوين در دامنه هاي سلسله جبال البرز و فلات پهناور ايران با مساحتي برابر 57/15746 كيلومترمربع كه كمتر از يك درصد از مساحت كشور است ، قراردارد. موقعيت جغرافيايي اين استان در ́45 ˚48 الي ́50 ˚50 طول شرقي و ́25 ˚35 الي ́50 ˚36 عرض شمالي قرارگرفته است . اين استان از شمال به استانهاي مازندران و گيلان و از جنوب و جنوب غربي به استــانهاي مركـزي و همدان و از غرب به استان زنجان و از شرق به استان تهران محدود مي شود.

مناطق كوهستاني عمـوماٌ داراي روند غـربي– شرقي بوده و نواحي شمالي، غربي و جنوبي قزوين را دربرگرفته اند . اتوبان تهران – قزوين و اتوبان زنجان – قزوين ، جاده قديم تهران – قزوين و قزوين – زنجان و جاده هاي آسفالته قزوين – رشت ، زياران – طالقان – قزوين – همدان و جاده بوئين زهرا و راه آهن سراسري تهران – قزوين و تبريز و جلفا و تركيه بر اهميت اين منطقه افزوده است..............


خرید و دانلود طرح جامع شهر قزوین با فرمت WORD

افزایش فالوور اینستاگرام