بازی منچ ایرانی : از مجموعه مهرگان ، « گردش مهره ها در مسیر هندسی » کد 22بازی منچ ایرانی : از مجموعه مهرگان ، « گردش مهره ها در مسیر هندسی » کد 22

لطفا پیش از خرید طرح بازی منچ ایرانی ، مطلب زیر را مطالعه فرمایید:

برای علاقمندان و دوستداران بازی زیبا و به یادماندنی منچ ، مجموعه طرح های جدیدی طراحی کرده ایم که با نام مجموعه مهرگان و با طراحی براساس شکل ها و فرم های متنوع هندسی است ، که با همان روش اجرای بازی منچ قابل اجراست . در این مجموعه جدید طرح های متنوعی ارائه شده که بازیکن ها می توانند طبق سلیقه خود طرحی را انتخاب کرده و بازی خود را انجام دهند. این بازی قابل اجرا بر روی کامپیوتر و گوشی موبایل نیست.

بعد از دریافت طرح از این سایت ، تصویر مربوطه را روی مقوای گلاسه چاپ کرده و با تهیه مهره ها و تاس از بازار (اسباب بازی فروشی) می توانید بازی خود را انجام دهید.

تصویر طرح بصورت فایل JPEG و با کیفیت رزولیشن 300 پیکسل و با نمای طرح چوبی می باشد. به همراه یک فایل حاوی توضیحات و راهنمای اجرای بازی.

ابعاد کاغذ برای این طرح 42*29.7 سانتیمتر برابر با کاغذ A3 می باشد.
چنانچه قصد انجام بازی در مقیاس بزرگ دارید و می خواهید طرح بازی ها را در سایزهای بزرگتر روی مقوا یا بنر چاپ کنید که کیفیت تصاویر در سطح بالایی باشند لطفا با شماره 09119088339 تماس بگیرید و ابعاد طرح مورد نظر خود را سفارش دهید.

حجم فایل : 2 مگابایت بصورت زیپ شده ، لطفا بعد از دریافت فایل آن را توسط برنامه WINRAR از حالت زیپ شده خارج کنید.

شماره طرح : کد 22

طرح زمینه تصویر فایل اصلی بازی ها فاقد واتر مارک زیر می باشد:
http://menchirani.4kia.ir


راهنمای روش اجرای بازی را از لینک زیر دریافت نمایید:
http://s9.picofile.com/file/8308564992/rahnama_menchirani.jpg


منتظر طرح های بعدی از مجموعه مهرگان ، « گردش مهره ها در مسیر هندسی » باشید.


خرید و دانلود بازی منچ ایرانی : از مجموعه مهرگان ، « گردش مهره ها در مسیر هندسی » کد 22

افزایش فالوور اینستاگرام